دستگاه های جوش تیگ


دستگاه جوش مولتی سیستم سه کاره.. کمپی فنلاند..با کیفیت جوشکاری بسیار حرفه ای برای جوش الکترود.آرگون.وco2


دستگاه جوش آرگونAC/DC .... 250 آمپر..ESAB سوئد... با کیفیت و پاک کنندگی بسیار عالی در جریان AC مناسب برای جوش آلومینیوم.


دستگاه جوش آرگون SAF 150 AC/DC با قابلیت جوشکاری TIG و جوشکاری الکترود در حالتهای AC و DC
کنترل آمپر فلکه ایی و نشانگر دقیق آمپر با طاقت 100 % در 130 آمپر
ساختار داخلی این دستگاه الکتریکی است (بدون الکترونیک) و خراب ناشدنی
ساخت فرانسه


دستگاه جوش آرگون دقیق MILLER 50 A قابلیت جوشکاری ابزار دقیق (precision tig) مخصوص جوشکاری تیگ ضخامتهای خیلی نازک
دارای کنترل اضافی آمپر خیلی دقیق و نشانگر آمپر و ولتاژ ---- ساخت آمریکادستگاه جوش اینورتر ASEA 200
با قابلیت جوشکاری الکترود و آرگون DC با سیستم HF
دارای تنظیمات کامل و سیستم پالس (جوشکاری ضربانی) سبک و کوچک و با کیفیت با برق ورودی تک فاز که ایده آل برای لوله کشی استینلس استیل و کارهای نصب و تعمیراتی کارخانجات غذایی و دارویی است
با طاقت 60 % در آمپر 200 --- ساخت کره جنوبیدستگاه جوش اینورتر MESSER GRISHEIM 200
قابلیت جوشکاری آرگون DC - این دستگاه با ساختار صنعتی ، تولید شده و بسیار کامل و ظرفیتهای اضافه دارد . دارای 4 نوع ولوم آمپر جوشکاری و تنظیم جریانهای سربالا و سرازیر ابتدا و انتهای زمان کار است .
نشانگر آمپر دیجیتال این دستگاه امکان تنظیم دقیق جریان جوشکاری را فراهم می کند. طاقت بر روی پلاک دستگاه 60 % در آمپر 200 است ولی تمام ساختار دستگاه بسیار اضافه در نظر گرفته شده است (over rang) --- ساخت آلمان


BRITISH OXYGEN COMPANY (BOC) AC 250 TIG
دستگاه جوش دقیق آرگون با جریان AC مناسب برای جوش آلومینیوم با قدرت 250 آمپر است. این دستگاه از 20 تا 250 آمپر با طبقات خیلی دقیق امکان تنظیم خیلی دقیقی بوجود می آورد . کیفیت جوشکاری بسیار نرم و با قدرت پاک کنندگی اکسید آلومینیوم خیلی قوی دستگاه فوق را بسیار دلپذیر و کارآمد می کند. و با سیستم الکتریکی و ترانس روغنی بدون داشتن هرگونه سیستم الکترونیکی، مطلقا خراب نشدنی است و با استفاده نرمال 50 سال پیاپی جوشکاری با کیفیت خواهد کرد. عرضه آن همراه با تورچ (هوا خنک) و مانومتر گاز فلومتر دار و کابل اتصال و گارانتی 1 ساله صورت می گیرد.
ساخت انگلستان -- قیمت : 5.5 میلیون تومان


CEA TopTig 250 AC/DC
دستگاه جوش آرگون CEA ساخت ایتالیا با قدرت 250 آمپر، جوشکاری با جریان مستقیم DC و جریان متناوب AC با کیفیت بسیار عالی در تمام وضعیت های جوشکاری از قابلیتهای این دستگاه جوشکاری تیگ است. نشانگر دیجیتال آن هم بسیار دقیق و کارآمد میباشد. از قابلیت های ویژه این دستگاه تغییر فرکانس جوشکاری در جریان AC و تنطیم قدرت پاک کنندگی و نفوذ در هنگام جوشکاری آلومینیوم است. وزن این دستگاه 28 کیلوگرم است، اما وجود دستگیره ویژه حمل از بالا براحتی قابل انتقال بوده و برای جوشکاری در هنگام نصب بسیار کارآمد می باشد. این دستگاه همچنین نشانگر دیجیتالی دقیق دارد و برای کارهای خدماتی و تعمیراتی بسیار مناسب و پر قدرت است. عرضه آن همراه با تورچ 4 متری هواخنک و مانومتر گاز آرگون و کابل اتصال و گارانتی یک ساله صورت میگیرد.
ساخت ایتالیا -- قیمت : 10.2 میلیون تومان


ASEA 300 TIG DC
دستگاه جوشکاری آرگون 300 آمپر با جریان DC مدل سال 2011 ساخت کره جنوبی است. این دستگاه با ورودی 3فاز و ساختار حرفه ایی و کاملا صنعتی برای هرگونه جوشکاری مخازن و لوله کشی استینلس استیل و بازسازی قالبهای فولادی و یا ساخت قطعات پیشرفته ماشین آلات صنعت هوا فضا بسیار مناسب است. از ویژگی های این دستگاه نشانگر آمپر در حین جوشکاری و تمام سیستم های پیشرفته مورد نیاز جوشکاری دقیق تیگ است. مانند سیستم افزایش و کاهش و نتظیم شیب جریان، سیستم HF برای شروع قوس، سیستم 2گانه پالسی با قابلیت تنظیم و ... همچنین قابلیت جوشکاری الکترود نیز دارد. کیفیت جوش بسیار نرم و راحت در کنار کیفیت ساخت بالا، دستگاه فوق را بسیار کارآمد و ایده آل برای جوشکاران حرفه ایی آرگون کرده است. عرضه آن همراه با " تورچ 8 متری " و کابل اتصال و مانومتر گاز همراه با گارانتی یک ساله صورت میگیرد.
ساخت کره جنوبی -- قیمت : 4.8 میلیون تومان


LINCOLN SQUARE WAVE 355
دستگاه جوش آرگون (Tig) AC/DC ساخت آمریکا دارای قدرت 2 تا 400 آمپر بصورت جریان مستقیم یا متناوب است. این دستگاه دارای کلیه سیستم های مورد نیاز جوشکاری آرگون میباشد. و میتواند شرایط مناسب برای جوشکاری تمام فلزات و تمام ضخامتهای بسیار نازک تا خیلی ضخیم را فرآهم کند. ایده آل برای مشاغل خدماتی و تولیدی با بهترین کیفیت قوس جوشکاری در بین دستگاه های موجود در جهان است. این دستگاه مهمترین و بارزترین در 5 قاره می باشد. دستگاهی دقیق برای جوش طلا و جواهر و همچنین مجموعه قوی برای ساخت مخازن و سازه های قطور استینلس استیل و آلومینیومی در یک جا آماده شده است. هر نیازی و هر سلیقه ایی و هر امکانی در این دستگاه لحاظ شده است. مزیت کیفیت جوشکاری و ساختار مقاوم و خراب ناشدنی، خرید شما را تا آخر عمر کاری در کارگاهتان بیمه میکند. عرضه این دستگاه همراه با تورچ آب خنک و کابل اتصال و یک سال گارانتی میباشد .
قیمت : 14.5 میلیون تومان -- ساخت آمریکا


Panasonic PANA TIG 200 AC/DC
دستگاه جوش آرگون (TIG) AC/DC ساخت ژاپن دارای قدرت 200 آمپر جوشکاری با جریان مستقیم و متناوب، مناسب برای فلزات آلومینیوم - استینلس استیل - فولاد - چدن - مس - برنج – کروم – تیتانیوم و ... میباشد . کیفیت جوش مناسب و قدرت پاک کنندگی اکسید آلومینیوم در سطوح بسیار عالی توسط این دستگاه، مشکل ترین سلیقه ها را راضی میکند. امکانات تنظیمی گوناگون از قبیل بالانس وزش قطبیت مثبت و یا منفی در جریان AC و همچنین جریان جوشکاری پالسی (ضربانی) و همچنین تنظیمات مختلف شیب جریان و دیگر مزایای مورد نیاز جوشکاری TIG در این دستگاه فراهم شده است. عرضه این دستگاه همراه با تورچ هوا خنک ولوم دار و کابل اتصال و مانومتر گاز آرگون صورت میگیرد.
قیمت : 9.6 میلیون تومان -- ساخت ژاپن